10.11.2020

Jak utworzyć profil swojej organizacji na naszym portalu?

Na stronie portalngo.pl w bardzo prosty i efektywny sposób możesz przedstawić swoją organizację oraz skutecznie dotrzeć do potencjalnych odbiorców Twoich działań. Masz również możliwość rozpoczęcia współpracy z wolontariuszami i innymi organizacjami. Dzięki portalngo.pl Twoja działalność może osiągnąć nowy poziom! Zobacz jak szybko możesz założyć profil swojej organizacji!

Krok 1 – utworzenie osobistego konta

Na samym początku utwórz swoje osobiste konto na stronie – ustal swoją nazwę użytkownika oraz podaj adres mailowy na który zostanie przesłany link do utworzenia hasła oraz aktywacji konta. Po zalogowaniu wejdź w zakładkę ,,moje konto” gdzie uzupełnij swoje dane takie jak imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Krok 2 – utworzenie profilu organizacji

Będąc w zakładce ,,moje konto’’ kliknij w ,,dodaj organizacje’’. Wyświetli Ci się formularz w którym wpiszesz informacje o swojej organizacji oraz dane kontaktowe. Po podaniu niezbędnych informacji dodaj profil organizacji oraz poczekaj na zatwierdzenie profilu przez administratorów portalu.

Krok 3 – działaj!

Gratulacje! Założyłeś profil swojej organizacji. Teraz możesz zacząć przyjmować wnioski od potencjalnych beneficjantów oraz rozpocząć współpracę z wolontariuszami oraz innymi organizacjami. Powodzenia! 

Zaloguj się

Aby dać rekomendację organizacji musisz być zalogowany.